Lajmet e fundit
Ekonomi / Punësim
Sport
Fashion & Showbiz
Kuzhina & Shëndeti
Teknologji & Shkencë
Dizajni ka dalë: Huawei Mate 40 vjen me një kamerë të madhe

Fotografitë tregojnë se si do të duket seria e ardhshme Mate. Duhet të ketë risi, veçanërisht në kamera. Në ditët dhe javët e kaluara, gjithnjë e më shumë detaje janë shfaqur në lidhje me telefonat e ardhshëm nga Huawei. Tani faqja OnLeaks, zakonisht e besueshëm, ka prezantuar paraqitjet e para, të ...