Nuk ju nevojiten kurrfarë shtesash për reçel dhe lëng Manaferrat janë ndër frutat më të mira të pasura me vitamina A, E, K dhe B, fibër, antioksidantë dhe flavonoidë që garantojnë një shëndet të mirë Të freskëta me shije delikate ato shndërrohen në një mrekulli të ëmbël teksa përgatiten, transmeton Telegrafi. Përbërësit e nevojshëm: – […]

Më shumë