Deputeti, Osmani 57-vjeçar, ka postuar para një ore një foto në profilin e tij në Instagram ku shihet se është duke shijuar pushimet derisa ka marr një pozë atraktive me maicë të lagur duke treguar muskujt.

Por përpjekjet e tij që të marr pëlqime nga ndjekësit e tij në Instagam janë shumë të vogla. Në foton e fundit ai ka arritur që të marr vetëm 53 pëlqime derisa ka 990 ndjekës.

Osmani njihet për fotot e tij gjysmë të zhveshura, ku vetëm në rrjetin e tij social Instagram ai ka rreth 80 foto të publikuara ku tregon muskujt dhe jetën e tij luksoze.