Ajo do të performojë në natën finale

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare me prejardhje shqiptare, Eleni Foureira do të performojë në natën finale të “Eurovisionit”, që mbahet në Tel Aviv të Izraelit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes Instagramit dhe ka shprehur mirënjohje për këtë. “Jam e nderuar dhe shumë e lumtur të tregojë se do të performojë në natën finale të Eurovisionit. Mezi po pres të risjellë kujtimet e vitit të kaluar.”, ka shkruar ndër tjerash Eleni/rtv21/