Policia greke ka vrarë një shqiptar që po transportonte drogë pranë kufirit.

Mësohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes policisë dhe trafikantit.

Ende nuk dihet emri i shqiptarit të vrarë në kufirin e gjelbë