Morena Taraku bën jetë super luksoze. Madje një xhaketë e saj kap shifrën prej gati 8 mijë euro.

Këngëtarja dhe modelja seksi, Morena Taraku po vazhdon të blejë gjëra super luksoze të cilat po ia bashkangjet gardërobës së saj të madhe, shkruan lajmi.net.

Morena në rrjete sociale publikon shpesh foto ku shihet e veshur me shumë stil, por për t’u dukur e tillë shpenzon mjaft shumë.

Së fundmi ka dalë çmimi i njërës xhaketë të saj e cila kap shifrën sa një makinë jo edhe aq e ligë.

Kjo xhaketë me të cilën e shihni në foto Morenën thuhet se kushton 7.950 euro

      View this post on Instagram

@morenataraku wearin the @maxmacchina Anastasia Python Leather Jacket (7,950€) #morenataraku #maxmacchina

A post shared by WhatTheyWearin (@whattheywearin) on Dec 8, 2018 at 10:09am PST