Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi ka nisur punën në studio për një projekt të ri muzikor që pritet të lansohet së shpejti, shkruan rtv21.tv Këtë e ka bërë të ditur këngëtarja përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, në të cilën shihet në krah me vajzën e saj. “Rikthim në punë dhe Kaimana do të dëgjojë këngën e re ekskluzive”, ka shkruar Linda krahas fotos. Ndryshe, Linda dhe reperi i njohur amerikan, Davon Edwards më datë 11 të muajit mars janë bërë prindër për herë të parë./21Media   Të ngjajshme Pas lindjes Linda tregon format trupore Brenda shtëpisë së re të Linda Halimit Me një video pranë vajzës, Linda ka paralajmëruar diçka të re E ndërtuar nga zero: Linda bëhet për herë të parë pronare e një shtëpie A e keni ditur se këto këngëtare kanë një gjë të përbashkët Linda Halimi feston ditëlindjen, tregon dhuratën më të mirë që ka marrë.

Ndryshe, Linda dhe reperi i njohur amerikan, Davon Edwards më datë 11 të muajit mars janë bërë prindër për herë të parë./21Media