"Madame X" do të titullohet albumi i artistes Mbretëresha e muzikës pop, Madonna ka paralajmëruar albumin më të ri. Madonna ka treguar që albumi i saj i 14 me radhë tanimë ka një emër, “Kam vendosur që incizimin tim ta quaj Madame X”. Artistja këtë e ka bërë të dielën përmes një traileri të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 13 milionë ndjekës, përcjellë rtv21.tv Në video, Madonna shfaqet me disa kostume dhe identitete të ndryshme, përderisa “Madame X’ e përshkruan si agjente sekrete, duke udhëtuar në botë, duke ndërruar identitete, duke luftuar për liri si dhe duke sjellë dritë në vendet e errëta/rtv21/