Këngëtarja Zanfina Ismajli është njëra nga këngëtaret e cila publikon foto dhe video të shumta në rrjete sociale.
 

Ajo është aktive në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ku ndan postime me ndjekësit e saj.Së fundi, ka publikuar një imazh ku shihet se ka ekspozuar gjoksin e saj.

Zanfina, ka marrë komente të shumta nga fansat e saj.Shikojeni imazhin e publikuar nga këngëtarja: