Disa ditë më parë lajmi se Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë në një lidhje bëri bujë në të gjitha mediat rozë në vendin tonë
 

Disa ditë më parë lajmi se Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë në një lidhje bëri bujë në të gjitha mediat rozë në vendin tonë

Ndërkohë që Fero është gjithmonë aktiv nëpër koncerte, Arbenita po zhvillon karrierën e saj në Londër. Pak orë më parë modelja zbuloi se është përzgjedhur nga make up artistja e famshme Charlotte Tilbury për tutorialin e modeleve të Victoria’s Secret.

Mesa duket shumë shpejt të “dashurën”  e Feros do ta shohim në pasarelat dhe kopertinat e revistave të famshme nëpër botë