Flaka Krelani sot hyn në një dekadë të re, duke festuar kështu ditëlindjen e saj.

Ajo së fundmi ka marrë shumë komente për  ndërhyrjet e saj që e kanë bërë të duket krejt ndryshe.

Këngëtarja sot  feston 30 vjetorin e lindjes.

Artistja për ditëlindje ka publikuar një fotografi në Instagram ku ia bashkëngjiti edhe thënien e Mahatma Gandhit: “ Janë dy ditë në vit që ne nuk mund të ndërmarrim ndonjë veprim, dje dhe nesër.”

Kujtojmë se këngëtarja 30 vjeçare javë më parë kishte publikuar klipin e saj më të ri që mban titullin ‘Slay’.