Edhe një bashkëpunim nga super-treshja PINT dhe Ledri Vula.

Kënga e tyre ‘Hip-Hop’ ka qenë një super-hit dhe është padyshim një nga këngët më të mira të këtij zhanri në muzikën shqiptare.

Ndërsa tani treshja po sjell edhe një këngë tjetër bashkë madje tashmë është inqizuar edhe videoklipi në Ulqin.