Don Phenom është padyshim një nga reperët më të pëlqyer nga publiku, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe janë të preferuarat e rinisë
 

Don Phenom është padyshim një nga reperët më të pëlqyer nga publiku, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe janë të preferuarat e rinisë

Don Phenom ishte i ftuar dje në “Thumb” ku tregoi sesi reaguan prindërit e tij kur mësuan që konsumonte hashash.

“Thonë që gjyshet tona shqiptare hashashin e kanë zjerë dhe ia kanë dhënë fëmijëve që të flinin të qetë. Pra i bie që prindt tanë janë bërë dru përpara nesh. Gjithsesi hera parë që e kane marrë vesh prindërit nuk i ka ardhur mirë por ja kam shpjeguar dhe e kanë kuptuar. Por nga mosha 16 vjeç dhe deri në 21-vjeç nuk ma kanë pranuar”, është shprehur Don Phenom.