Kohët e fundit në mediat rozë u diskutua shumë mbi një ndarje të mundshme mes miliarderes Chloe Green dhe të fejuarit të saj Jeremy Meeks, apo siç njihet ndryshe krimineli më i bukur në botë.

Por fotot e saj të fundit në Tailandë, ua mbyllin gojën të gjithëve.

28-vjeçarja dhe 35-vjeçari janë parë duke shijuar pushimet në plazhet e Tailandës.

Green dukej mjaft e qetë, ndërsa ekspozonte në diell trupin e tonifikuar/Top Channel.

FOTO