Ndarja e Seldi Qalliut me Mimoza beri buje te madhe , pasi ata kishin plane edhe per martese . Por me 17 shtator, nga skena e spektaklit “Dance With Me”, Seldi pranoi se nuk ishte më i fejuar me këngëtaren Shkodra
 

Ndarja e Seldi Qalliut me Mimoza beri buje te madhe , pasi ata kishin plane edhe per martese . Por me 17 shtator, nga skena e spektaklit “Dance With Me”, Seldi pranoi se nuk ishte më i fejuar me këngëtaren Shkodra

Për herë të parë, edhe këngëtarja Mimoza Shkodra ka folur për ndarjen e bujshme me Seldin në një intervistë për emisionin “Mirage”. Shkodra sqaroi se ishte ndarë dhe është shumë e lumtur, pasi fokusi i saj kryesor është muzika.

“Jam ndarë, jam single. Për momentin jam e ngarkuar me punë dhe mund të them lirisht që jam e lumtur. Nuk gënjej dot, jam rehat dhe e lumtur”, tha Mimoza duke theksuar se ka gjetur lumturinë tek muzika.