Këngëtarja amerikane, Beyonce, së fundmi ka publikuar një fotografi familjare mjaft të rrallë. Në promovimin e albumit të saj “Black is King”, ajo ka gjetur rastin që të ekspozojë edhe dy binjakët e saj, Sir dhe Rumi, shkruan Daily Mail. 38-vjeçarja gjatë ditës së djeshme (e premte) kishte lansuar edhe filmin e saj në platformën […]

Më shumë