Këngëtarja e njohur, Çiljeta Çilaga vetëm pak kohë më parë u shfaq në rrjete sociale tepër serioze dhe me veshje pa dekolte.

Ajo mbajti një muaj Ramazan dhe madje u mbulua edhe me shami. Por, tashmë ka ardhur vera dhe Çiljeta nuk i ka rezistuar diellit.

Veshur me një jumpsuit ngjitur pas trupit, bie në pah dekolteja në pjesën e gjoksit.

Me pozicione provokuese këngëtarja duket më në formë se kurrë.