Këngëtaret e famshme shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha do të performojnë në një nga shfaqjet më të mëdha të modës.

 

      View this post on Instagram

The biggest fashion show in the world deserves epic musical guests…and here they are! See them all in the #VSFashionShow Dec. 2, 10/9c on @abcnetwork!

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on Nov 1, 2018 at 6:02am PDT