Ajo është ndër më të komentuarat për jetën personale në mesin e shumë figurave publike. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh modelen e njohur, Morena Taraku, e cila nuk kursehet në servimin e informacioneve mbi jetën e saj. Bukuroshja brune njihet për jetën luksoze, e mbi të gjitha edhe për pozat atraktive e provokuese që […]

Më shumë