Ramadan Krasniqi – Dani së fundi ka qenë shumë aktiv në prurjen e hiteve të reja në tregun muzikor. Gjatë ditës së djeshme ai ka lanësuar këngën e tij më të re me këngëtaren super seksi nga Shqipëria, Luana Vjollca.
 

Mirëpo nuk ka kaluar as 24 orë Dani duke i kënduar rakisë ka ndërruar zhanrin e muzikës dhe i është kthyer lutjeve për Zotin. Ai ka sjellë një ilahi me katër muzikantë tjerë.

Në video klipin me këngëtaren Luana Vjollca, Dani i këndon dashurisë ndërsa videoklipi është i përbërë nga skenat me: vajza duke vallëzuar mbi piano me veshje provokuese dhe duke mbushur gotën me alkool.

Ndërsa në videoklipin e ilahisë shihet një vajzë e mbuluar.