Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka zbuluar se kë e ka “kopjuar” gjyqtari Genc Nuza, me veprimin e tij gjatë “Ndeshjes së Yjeve”.

Nuza u bë hit në internet pasi “mashtroi” Muharrem Sahitin në ndeshjen ndërmjet ekipit të Xhakës dhe atij të Rashicës, shkruan Insporti.