"

1-1 është rezultati në mes të Napolit dhe Lazios në San Paolo Të parët që kaluan në epërsi ishin Napoli. Ishte Fabio Ruiz që shënoi një supergol nga largësia në minutën e nentë. Lazio do të reagonte pak më vonë ku gol do të shënonte fituesi i Këpucës së Artë në Europë, Ciro Immobile në […]\n

The post Napoli dhe Lazio janë duke barazuar pas 30 minutave lojë appeared first on Gazeta Express.\n" Më shumë