Ekipi i Liverpool, ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ri, pas marrëveshjes së re të klubit, me gjigantin e veshjeve, Nike. Komente pozitive për fanellat kanë ardhur nga fansat, të cilët janë shumë të kënaqur me këto fanella. Nike ka dizajnuar fanellat, në atë mënyrë, duke ruajtur tradicionalen e ekipit nga Anfield. https://twitter.com/LFC/status/1289453811573108736?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1289453811573108736%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fliverpooli-fillon-epoken-niken-tifozet-pelqejne-shume-fanellat-e-reja%2F Nga fotot dhe videot e shpërndara nga klubi i Liverpool, shihet se edhe lojtarët janë shumë të kënaqur me këto fanella./Insajderi.com. Më shumë